maandag, 15 januari 2018 15:45

Voorlopige wedstrijdkalender 2018 online!

Nog een ruime maand en dan barst het officiële wegseizoen 2018 los!

Onze ploegleidster Elske Oosterwoud heeft een prachtig programma voor haar rensters samengesteld voor komend seizoen. Nieuw dit jaar is dat ons team gaat strijden in de Lotto Cycling Cup. Een Cup over 8 koersen verreden in België, garantie voor loodzware maar prachtige koersen! Naast onze 'eigen' Meerdaagse de Healthy Ageing Tour, staat ook een tweede prachtige meerdaagse nieuw op het programma, de Lotto Thüringen Ladies Tour 2018. Een 7-daagse koers verreden in Duitsland met wederom de wereldtop aan de start. In het voorlopige wedstrijdprogramma zijn ook de wedstrijden in het kader van de Clubcompetitie opgenomen alsmede een aantal prachtige eendaagse wedstrijden zoals de Volta Limburg Classic en de Parel van de Veluwe. Naast deze koersen opgenomen in de voorlopige wedstrijdkalender rijden vele van onze rensters nog in vrije criteriums en omlopen. Houd hiervoor onze website, Facebook, Twitter en Instagram in de gaten.

Kijk nu snel verder onder het kopje wedstrijdkalender.